en pl

Producent sadzeniaków i ziemniaków, Najwyższa jakość

Sadzeniaki

Jest to główna dziedzina naszej działalności. Produkcja nasienna zlokalizowana jest w Polsce północnej na terenach o najwyższej klasie zdrowotności. Prowadzimy produkcję nasienną odmian ziemniaka jadalnego oraz odmian wykorzystywanych w produkcji skrobi jako licencjonowany przedstawiciel firmy Vesa Velhartice A.S. (czeska hodowla odmian ziemniaka).

Dostępne odmiany

Odmiany komsumpcyjne

Mamy w doborze wiele odmian sadzeniaków w różnych klasach wczesności, począwszy od odmian bardzo wczesnych przeznaczonych do uprawy na "ziemniaki młode" do odmian średnio-wczesnych, przeznaczonych do zbioru w terminie jesiennym, o bardzo wysokich plonach i bardzo dobrej trwałości przechowalniczej. Odmiany te są w różnych typach kulinarnych: A, A/B, B, B/C przeznaczonych do różnego sposobu użytkowania ( typ: sałatkowy, ogólnoużytkowy, do pieczenia). Wśród naszych odmian każdy producent, lub konsument ziemniaków znajdzie "coś dla siebie"

czytaj całość

Odmiany skrobiowe

Oferowane przez nas odmiany skrobiowe są w różnych klasach wczesności. Mają bardzo wysoką zawartości skrobi przy równoczesnym, bardzo wysokim, plonie bulw. Przydatność do przerobu na skrobię potwierdzają wyniki uzyskiwane przez zakłady skrobiowe.

czytaj całość

Jesteś zainteresowany?

telefon: +48 71 313 55 41
email: karo@sadzeniaki-karo.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij formularz